Conversation Between Alen and Domen

41 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. Šel sem dol s kompa tko da sori za late reply. Task scheduler je pač mal gnil k moraš vse ročno naredit, ampak če maš neki drugega se ne bom spravljal v detajle :P
  2. Ah, pusti, mi dela s filehamsterjem!
  3. Hej! A bi mi lahko prosim pomagal s task schedulerjem, ker se sam ne znajdem
  4. Brez priprav sem tretjo nagrado sunu pri fizki v devetem, sem pa tud drugje pobiru kar dost drugih. Drgač osnovnošolska tekmovanja so đabe k je več al manj neka šolska / osnovna snov, zabava se šele začne če greš tekmovat v višje skupine na srednji al pa če delaš za olimpijado
  5. Ma ja sam je vsako leto težje. Jaz sem lani sicer tud srebrno dobil.
    Sicer pa mam priznanj tak zadosti. Cankarjevo, Vegovo, Stefanovo, Preglovo, Hitro in zanesljivo računanje......
  6. Osnovošolska tekmovanja so đabe, jst sem nagrade pobiru
  7. Ah. Lepo.
    Mene zaenkrat kemija zanima. Bomo videli :P
    Včeraj pa sem bil na tekmovanju s fizike. Težko blo u ....
  8. Zaenkrat verjeten fiziko v Warwick
  9. Hvala za vse informacije.
    Bom videl kak bo šlo vse skupaj. Verjetno bom kar v Ljubljani študiral.
    Kaj greš ti študirat? Pa dost sreče!
  10. Ti si čist prepišeš, to je to. Lahk se tud privatno vpišeš, sam pač stane (5000 evrov na leto v sloveniji, drugje je tud drgač). Če maš dobre ocene, lahk nakladaš o uspehih pa dejavnostih itd. pač se lepo prijav na bežigrajsko mednarodno pa ti be bo žal, vsaj če resno misliš zunaj študirat. Če ne, pa kr ostan na nacionalni maturi, k mm lahk kr enemu živce sfuka. Pa vi boste (če greš na mm) že meli nek nov program k je mal bolj student-friendly al neki, tko da si srečen
  11. Hvala za odgovor. To za mednarodno maturo: majo to sam na teh treh šolah? Pa pol moram tisti dve leti tja hodit al se tam sam dodatno dela pa to?
  12. Jst grem lih zdej študirat v Anglijo, tko da ti lahk priporočam da gre na IB (mednarodno maturo). Trenutno maš tri šole k majo en zastonj klas (financira ga drćava), maš pa tud plačane klase. V teoriji lahk tud z slovensko maturo greš, sam potem maš včasih potrebo po opravljajnju dodatnih izpitov. Kar se tiče izpitov prav za angleščino maš TOEFL, ki je mogoč najbolj splošen, maš pa še FCE/CAE/CPE izpite, ki so pa bolj kot ne sprejeti sam v angliji.

Če hočeš it študirat v Ameriko je tud fajn vsaj SATe nareset. Sicer pa ti res priporočam da greš na mednarodno maturo. Če maš dovolj dober uspeh v prvih dveh letnikih (več al manj povsem odličen je fajn bit) pa če maš dovolj referenc za kao kul stvari (tekmovanja, udeležba na raznih projektih, šport, umetnost itd.) lahk poskusiš z vpisom na mednarodni klas na Bežigradu, Mariborski al pa v Kranju. Iskreno je Bežigrad najboljši (ne sam k sem tam, ampak čist resno je kranj v kurcu, mb pa je ful preveč wnb strict in čist failajo).
  13. Hej!
    Sicer bom naslednje leto komaj začel s srednjo, ampak me zanima če za študij v Angliji / ZDA rabiš kako potrdilo al nekaj za angleški jezik? Ker za nemščino sem videl neke teste da imajo za angleščino pa nič.
    Hvala, Domen
  14. Aaa.. Zanimivo
  15. Oče je mel službeno priložnosti in smo pač šli
  16. Saj vem kaj je bližnji vzhod. Al zakaj si bil tam?
  17. A? D:
    Ne razumem ravno...
  18. Bližnji vzhod
  19. Kje pa si bil?
  20. Nisem še bil v sloveniji tako zgodi
  21. MFBT se piše vedno na koncu osmega razreda pa ti pol na podlagi rezultatov svetujejo katere "poti" so odprte zate.
    Potrdilo o nadarjenosti pa sem jaz že v četrtem dobil.
  22. Ne vem točn kaj je mfbt sam jst sem dobil tisto potrdilo o nadarjenosti že v sedmem, pa top 3 promili v sloveniji al neki
  23. Na koncu osmega razreda smo pisali MFBT test pa smo zdaj dobili rezultate. Pokazalo je da sem visoko inteligenčen, zelo nadarjen pa da mam vse poti odprte. :3
    Tko če hočeš vedet...
  24. Ne vem no, to je men ful čuden. Pač res je tuki tok različnih možnih stvari k so lahk narobe da bi mogu to sam se mal poigrat da bi vse presizkusu. Pač dejansko pejd skoz vse nastavitve na zvočni kartici pa v igri pa bog ve kaj vse se še da, res ne vem če obstaja kakšna đabe rešitev za takšen problem.
Showing Visitor Messages 1 to 25 of 41
Page 1 of 2 12 LastLast