Conversation Between kulka1 and Dj1986

16 Visitor Messages

  1. Dzieki hehehe musze poprawic macra)) kolejne dni zabawy
  2. aaaaaa...i powiedz mi czy da sie jakos wrocic do ustawien ,bo po aktualizjacji bata 4 nie dzialaja mi macra;/ czytalam zeby cos tam wył. mialam wył, ale nie dzialaja tak jak je robilam eh;? czy musze je na nowo?robić;> wrr...masakra.?
  3. oo boże jakas masakra widze mnie czeka
  4. no i teraz tak...gdy zaczełam wyrównywac (zmniejszac),bez wciskania celownika to jest ok..ale gdy wcisne celownik to masakra leci w gore;/
    Hm...szalu mozna dostac

    Probuje ,cuduje hehehe ale masakra jeszcze cos powinnam wiedziec?;> pomoz no
  5. ach..hmmm...a powiedz ile tak linijek tego tzreba robic)?jest jakas regula>?kazda bron ma swoją ilosc linijek>?:/ hmm?
  6. bez wciskania celownika okropnie leci w dol.. co musze robic kontre do gory,ale to ciezko:/
    POzdrawiam
    i czekam za pomoca
    qqbb95
  7. Czesc
    dobra jako tako sobie poradziłam...ale... nie umiem tworzac macro ,zrobic tak aby nie 'schodzil 'mi celownik w dół. Gdy mam wcisniete zblizenie (coyota) jest ładnie pieknie ,ale jak nie,to schodzi w dol...co pogarsza mi strzelanie na bliski kontakt...
    czy trzeba w macro oscar ,zrobic jakaś linijke na to?czy jak?pomozesz z tym?
    przykladowo mam na qbb :
    1.wcisnij lewy przycisk
    2.repeat from line 2 to the line,repeat 11
    3.delay 22ms
    4.delay 22ms
    5.mouse relative 1 3
    6.mouse relative -1 0
    7.mouse relative 1 0
    8.delay 22ms
    9.wcisnij lewy
    10.delay 22ms
    11.zwolnij porzycisk
    12.delay 22ms
    13.mouse relative 1 3.
  8. Witaj.mam wątek na forum...jakbyś zechciał tam pisać)
    Bo chce sama powalczyć zw tym programie oscar macro jakoś mi wczoraj szło lecz nie wiem co tzreba zrobic by ustawic odrzut do gory ,bo strasznie mi leci w gore .Pozdrawiam.
  9. To na ile mam zmienic te czułośc? bo gram x1000,y1000 dpi.
    ta czułośc jest zła czy jak?uhm nic nie kapuje:ODobrze mi sie gra na tym hmm.ale co dalej?kazda bron ma kosmiczny odrzut i jak to ogarnać co dalej :/
  10. w opcjach headshot jest a-burs ,b burst c-mashione itd... bawie sie tym...ale za duzo suwaków jest:/ i nie umiem opanować jak buja sie celownik na boki... jak w gore i w dol wiem niej wiecej ale na boki szok:/
  11. Wiem jak zmieniac w pliku te pierdoły czulosci..lecz ja nie daje rady nizej niz 30% bo za wolna jest mycha,Wole jak bardziej szybsza jest...a wiekszosc widze gra na 10-20% szok hehehehe ,probowalam i nie ma szans za wolna jestem wiec czy da sie jakos to ogarnać? wyjascij mi bo oszaleje
  12. Czesc.Dzieki ze sie odezwałes)
    Słuchaj .nie wiem od czego zacząć:O nie portafie ogarnac tego programu oskar macro:/ jakis poradnik jest eh?w necie od kilku nastu mc szukam i tepa chyba jestem eheheh...nie daje mi spokoju fakt ze mam fajna myche i nie moge dobrze ustawic by wystrzal lecial w jeden punkt:/ o co chodzi z tym headshotw bloody 5.>? probuje ustawiac ale za duzo suwakow...mam jakos poustawiane ,ale to nie to:/
  13. Nie mówie, że nie chce pomagać, ale akutlanie żadko jestem na forum, co chcesz dokładnie zmienić ?, czułość myszy w grze ?
  14. Jak nie chccesz pomagac ,to nie pomagaj.:/ Lecz napisz ,ze nie masz ochoty,to czlowiek nie bedzie sobie robił nadziei.

    Pozdrawiam!
  15. dodam ze w opcjach myszy bloody jest sensitivy i tam tez sa czestotliwosci raportowania bosze?o co kaman glowa mnie boli jak czytam i nic nie kumam
  16. Czesc. sluchaj,od wielu mc szukam pomocy do mojej myszy v7 bloody 5. Próbuje samej ustawiać w headshotach ale nie idzie tak dokładnie:-/ w jeden punkt. Wiec pytania mam..ale eh od czego zaczać?nie wiele jest w necie na ten temat. Kazda broń musi niec swoja czułość ,ale ta czułosc gdzie zmienic?w opcjach gry? itd? mam rozdzielczość 1920x1080. zwykle gram cpi 1000x1000 w bloody. a co dalej eh? Pomożesz kolezance?) Masakra jest hehehe.Pozdrawiam serdecznie.
Showing Visitor Messages 1 to 16 of 16