Coder.Dias V1.2 [RU] Simple
Finally some RU hacks.
/Approved
thanks to all who comment I appreciate you guys use and like
works very well but what's beast mode? i activated it and didn do nothing
---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------
now i got crash every 5 min :/
Я режим зверя проверил на работоспособность, киков не было.Все работает хорошо.
just guessing.. does RU stand for Russian server? .. just.. guessing.