Another sh1tty drawingTo my friend, Lonesome Cowboy (I prefer Trephneor so change name back dude-.-) anyways: bye
Originally Posted by Gyongytyuk xD i see it in your sig Szia Gyöngytyúk! Magyart még nem is láttam az MPGH-n Am. szép rajz Hi Gyongytyuk! I never seen a Hungarian on MPGH BTW nice drawing
Originally Posted by galamb98 Szia Gyöngytyúk! Magyart még nem is láttam az MPGH-n Am. szép rajz Hi Gyongytyuk! I never seen a Hungarian on MPGH BTW nice drawing Csá, még a büdös életben nem láttalak a fórumon. Am meg köszi. Hi I ve never seen you here.Anyways, thank you. Edit: Oh és Lonesome Cowboy is magyar.