stop. Since you are not from Russia, some of the weapons you have not appear as it should, and shows what the cryptic symbols. Can enlighten what is it?
Originally Posted by vanya_russia
stop. Since you are not from Russia, some of the weapons you have not appear as it should, and shows what the cryptic symbols. Can enlighten what is it?
Iam from russia but its so bcs my windows is english
да? а че ты руссификатор для винды не скачал?
Originally Posted by vanya_russia
да? а че ты руссификатор для винды не скачал?
Nebala Wreminja
Originally Posted by kloklo2
Nebala Wreminja
Привет.Добавь в скайп.Мой скайп:v.goldwhite
Есть деловое предложение.
Originally Posted by Vahan96
Привет.Добавь в скайп.Мой скайп:v.goldwhite
Есть деловое предложение.
Added :P
/msg2short
pretty cool.
most could not get it ..
more thanks for help ..